AKP değil Ak Parti davasına sadık isimler…

AKP değil Ak Parti davasına sadık isimler…

Ak Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’nun oluşturduğu yönetim kurulu listesi, Ak Parti Genel Merkezi tarafından onaylandı. 

Başkan Sarıoğlu, Ak Parti ilçe bürosunda bugün saat 14.00’te yaptığı basın açıklamasında yeni yönetim kurulu üyelerini açıkladı

Sarıoğlu’nun yeni yönetimi oluştururken partisine sadakatle hizmet ve dava düsturuna bağlılık kriterlerine azami dikkat gösterdiği görüldü.

AKP değil Ak Parti davasına sadık isimler…

Bilindiği üzere, Dergah Akça’nın ilçe başkanı olduğu yönetim kurulu üyeleri arasında, özellikle son belediye seçimlerinde kendi partisinin adayına yeterince destek vermeyen ve hatta MHP’nin adayına açık destek verdikleri ileri sürülen kimi isimler yüzünden Ak Parti ilçe yönetimi ciddi tepkilerle karşı karşıya kalmıştı. 

Sarıoğlu, gerek seçim döneminde ve gerekse diğer zamanlarda parti içindeki bu durumu yakından gözlemlemiş ve hatta Ak Parti’nin kapalı birçok platformunda uyarılarını dile getirmişti.

Sarıoğlu’nun yeni oluşturduğu yönetim listesine bakıldığında, Ak Parti davasına yürekten bağlı, cefakar insanlara yer verildiği görüldü.

Bu yönetim listesi, Ak Parti içinde ya da çevresinde olup da partisi aleyhine tertip ve çalışma içinde olanların ifadesi olan AKP’lileri dışarda tutması nedeniyle de başarılı bir liste.

İşte Ak Parti’nin yeni ilçe yönetimi:

Başkan: Esvet Sarıoğlu

.

………………..

Avni Biriktir

………………………

Cüneyt Akan

……………………………………………..

Emrah Bartan

…………………………………………………

Emrah Çetinbaş

………………………………………………………..

Güney Altay 

…………………………………………………………..

Harun Sarı

.

……………………………………………………….

İsmail Küçük

……………………………………………………………

Necmi Işık

…………………………………………….

Osman Cumur

………………………………………………………..

Özlem Eserkan

.

…………………………………………………….

Sezer Lokum

……………………………………………….

Süreyya Tandoğan

………………………………………………………….

Ziya Denizgez

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1