“Yüzlerini güldürebildiysek, ne mutlu bize”

Düzce’nin Akçakoca ilçesinin 2014-2019 dönemi Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, seçim öncesi verdiği sözü tutarak ...

“Yüzlerini güldürebildiysek, ne mutlu bize”

Düzce’nin Akçakoca ilçesinin 2014-2019 dönemi Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, seçim öncesi verdiği sözü tutarak Fehmi Öney Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocukları sinemaya getirdi. Gerçekleştirilen etkinlikte Yemenici’ye eşi Nilay Yemenici ve kızı Cemre’de eşlik etti.

Kadir Çöpdemir’in başrolünü oynadığı “Kuklalı Köşk-Hırsız Var” isimli sinema filmini izleyen çocukların mutlulukları gözlerinden okunurken, Yemenici konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları belirtti:

“Çocuklarımıza seçim öncesi verdiğimiz bir söz vardı. İlk fırsatta onlarla birlikte, onlara yönelik bir sinema filmi izleyeceğimize dair söz vermiştik. Geçtiğimiz gün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ydı. Bu vesile ile Fehmi Öney Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklarımızın yüzlerini güldürmek istedik. Onlar bizim geleceğimiz, yarınlarımız. Her daim geleceğe umutla bakmalarını, başarılı bireyler olarak ülkemizin gelişimine katkı sağlamalarını temenni ediyorum. Yüzlerini güldürebildiysek ne mutlu bize. Ayrıca gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz için katkılarını esirgemeyen, bize bu imkânı veren Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım Bey’e de teşekkürlerimi iletiyorum’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1