İstifaların sebebi bu videoda mı saklı?

AK Parti Akçakoca İlçe Örgütü Yönetim Kurulu üyeleri Necati Yemenici ve Orhan Büyük partideki görevlerinden istifa etti.

İstifaların sebebi bu videoda mı saklı?

Alınan bilgilere göre geçtiğimiz akşam Dergah Akça başkanlığında toplanan Akçakoca ilçe teşkilatı toplantısı neticesinde iki ismin istifa ettiği öğrenildi.

31 Mart Yerel Seçimleri sonucu Akçakoca Belediye Başkanı seçilen Okan Yanmaz için gerçekleştirilen kutlamalarda rakip parti adayına gönülden sarıldıkları kameralara yansıyan bu ikili; partiye gönül veren, davasına sonuna kadar sahip çıkan gerçek AK Partili Akçakocalılar tarafından büyük tepkiyle karşılandı.

Kameralara yansıyan görüntüleri gören bazı vatandaşlar: 'Seçim çalışmaları süresince partiden çıkmayan, AK Parti'nin adayı Cüneyt Yemenici'nin gerçekleştirdiği tüm etkinliklere katılan ve parti içinde gerçekleştirilen basına kapalı toplantılara katılım gösteren bu ikilinin MHP'nin adayına bu denli samimi sarılışlarını manidar bulduklarını belirttiler. Ayrıca duruma tepki gösteren bazı partililer ise: 'Videoda gördüklerimiz bizleri derinden yaraladı. Seçim çalışmaları sürecinde bizlerin yanında olduğunu sandığımız bu isimler acaba rakip adaydan bir vaat mi aldılar? Ya da bir beklenti içindeler mi? ' yorumlarında bulundular.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1