Akçakoca'da konferans...

Eğitim Öğretime Geçen Yıl Kapılarını açan Düzce Üniversitesi Akçakocabey Siyasal Bilgiler Fakültesi adına yaraşır etkinliklere imza atmaya başladı.

Akçakoca'da konferans...

2018 yılı Kasım ayında kurulan  DÜ Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyasal topluluğu (DÜAKSİT)  tarafından organize edilen ve Türkiye’nin en önemli meselelerinden biri olan “Dünden Bugüne Ermeni Meselesi Ve Asılsız İddialar” konulu konferans gerçekleştirildi.

Akçakoca Bey Siyasal Topluluğu Başkanı Doğu Kaan Çetinkaya, Başkan Yardımcısı Tuğberk Kaya, Denetim Kurulu Başkanı Güler Akın, İnsan Kaynakları Komite Başkanı Naime Nur Yüksel, Sponsorluk Ve Kurumsal İlişkiler Komite Başkanı Tahir Can Kaynar,Divan Kurulu Başkanı Ahmet Can Kaynar, Reklam Ve Finans Komite Başkanı Bahar Güzhan,Turizm Yüksek Okulu Temsilcisi Ecem Güney, Sosyal Medya Komite Başkanı Yusuf Ali Bilgin, Sosyal Medya Komite Başkan Yardımcısı İlyas Can Demirtaş ve Yönetim Kurulu Sekreteri Buse Kaya’nın Oluşturduğu Komite Tarafından Organize Edilen ;

Danışmanlığını  Düzce Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Öğr. Üyesi Dr. Ahmet Hüsrev Çelik’in Yaptığı Konferansa konuşmacı Olarak Eğitimci-Yazar Feridun Eser ve Akçakoca Siyasal Bilgiler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Gökmen Kılıçoğlu katıldılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1