Kural: 'Akçakocamıza hayırlı olsun'

Akçakoca'nın başarılı inşaat firmalarından Kural İnşaat, sektörün önde gelen beton firmalarından MDK Beton ile bayilik anlaşmasına imza attı.

Kural: 'Akçakocamıza hayırlı olsun'

Bölgemizde inşaat sektörünün en yoğun yaşandığı ilçelerden biri olan Akçakoca'da yaşanan bu gelişme işlerin bitirilme hızı ve kalitesi açısından olumlu olarak karşılandı.

Kural İnşaat sahibi İbrahim Kural konuyla ilgili yaptığı açıklamada: 'Akçakocamıza hayırlı olsun. İlçemizde uzun yıllardır beton sektörünün içinde olduğumuzu tüm müteahhit arkadaşlarımız ve bu sektörün emekçileri bilirler. Beton sektörü noktasında geçmiş dönemlerde yaptığımız hizmetler hafızalardadır. Geçtiğimiz gün sektörün önde gelen firmalarından MDK Beton ile bir bayilik anlaşmasına imza attık. Akçakocamıza hizmet etme noktasında Kural İnşaat olarak bir atılım daha gerçekleştirdik. Bu noktada üzerimize düşeni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Hemşehrilerimiz en kaliteli hizmeti hak ediyor. Bir anlamda bunun için bu anlaşmayı gerçekleştirdik. Tekrardan Akçakocamıza hayırlı olsun' dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 12:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1